Projekty domów w stylu modern barn, czyli nowoczesnej stodoły są dzisiaj jednym z największych hitów w branży architektonicznej. Artykuł został napisany przy współpracy z Architekt Łódź.

Dom typu stodoła w nowoczesnej odsłonie

Nowoczesne projekty domów to wiele stylowych propozycji dla wielbicieli prostoty. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują domy typu stodoła, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Dom typu stodoła w nowoczesnym stylu to minimalistyczna bryła na planie prostokąta, która kryta jest tradycyjnym dachem dwuspadowym i wyposażona w duże przeszklenia dające efekt integracji z otoczeniem. Można również zdecydować się na projekt domu z obszernym tarasem oraz z garażem w budynku.

Ponadto biuro architektoniczne wykonujące takie projekty często dostarcza je razem z proekologicznymi rozwiązaniami jak systemy typu inteligentny dom, fotowoltaika, pompa ciepła, rekuperacja. Dzięki temu eksploatacja nowoczesnego domu typu stodoła może być związana z jeszcze niższymi kosztami i większym komfortem.

Projekt domu typu stodoła – gdzie kupić?

Ze względu na popularność budynków typu nowoczesna stodoła projekt domu w tym stylu można bez problemu kupić jako gotowy. Serwisy oferujące takie projekty prezentują przekrój ciekawych propozycji na małe i duże działki w przystępnych cenach.

Projekt może przygotować również architekt, który stworzy go na indywidualne zamówienie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dzięki temu można otrzymać plany, które będą nie tylko wpisywały się w modny styl modern barn, ale również będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby domowników.

Add Your Comment